До того ж Олександр раніше зізнався, яку дівчину хоче зустріти в шоу. Він поділився, що це має бути "перша леді ветеранської політики".

Цікаво У неї інший чоловік, – Дмитро Коляденко відверто висловився про стосунки з Іриною Білик

Як Терена запросили на шоу "Холостяк"

Військовий зазначив, що все розпочалося зі знімань телеканалу СТБ сюжету для спецпроєкту "Нескорені". Програма мала на меті розповісти про змагання "Ігри нескорених", в яких брав участь Олександр. Під час знімань команда телеканалу багато жартувала про красу хлопців, зокрема і Терена.

І щось типу саме я наче як типаж "Холостяка", і було б добре зняти такий проєкт зі мною. На той момент це просто для мене, не знаю чи це для них, були жарти. І якось так знаєш вудочку закинули,
– зізнався військовий.

Того ж дня відбулася розмова між Олександром і командою телеканалу. Згодом у Терена взяли кілька інтерв'ю, питання в яких трохи здивували ветерана війни.

Я не розумів про що це, до чого це інтерв'ю, поки не почалося питання про любов, сім'ю, і я зрозумів, що це не були жарти. У кінці вони запропонували взяти участь. Це було влітку 2023-го,
– поділився Олександр.

Водночас на кастингу шоу "Холостяк" Терена питали про ідеал жінки, колишні стосунки та готовність до створення сім'ї. Ба більше, команда телеканалу цікавилася життям військового до втрати ніг та після цього.

Олександр Терен про запрошення на шоу "Холостяк": дивіться відео онлайн

Що відомо про участь Терена у шоу "Холостяк"

  • У березні 2024 року Григорій Решетник повідомив, що команда працює над способами запуску нового сезону. Шоумен зазначив, що кохання завжди на часі. Втім, треба було знайти вдалого героя та зрозуміти, як діяти під час повітряних тривог.
  • У шоу Жені Яновича Олександр Терен зізнався, що був би не проти взяти участь у "Холостяку", оскільки для нього важливо сформувати позитивний образ ветерана війни у суспільстві. Тому військовий хотів стати героєм шоу з огляду соціальної складової, а не розважальної.
  • 13 травня стало відомо, що "Холостяк" повертається на телеекрани. Головний герой – Олександр Терен, військовий, ветеран війни, громадський діяч, письменник.
  • Організатори шоу повідомили, що нові анкети з'являються кожні дві хвилини. За першу добу після оголошення нового сезону шоу надійшло понад 500 анкет від українок.