На знімку Кетрін з дітьми виглядали дуже щасливими. Цікаво, що нещодавно папараці підловили принцесу Уельську під час прогулянки з її мамою, що свідчить про позитивне відновлення дружини принца Вільяма після операції.

Не пропустіть Володимир Зеленський вперше за довгий час показався з дружиною на публіці: ніжні кадри подружжя

Який вигляд має Кейт Міддлтон сьогодні

З нагоди Дня Матері, який у Великій Британії святкують 10 березня, в інстаграмі принца і принцеси Уельських опублікували світлину Кетрін з дітьми.

На фото усміхнена Її Високість сидить на стільці в оточенні принца Джордж, який стояв позаду неї, принцеси Шарлотти, котра встала праворуч, та принца Луї, який був ліворуч.

Дякую за ваші добрі побажання та постійну підтримку протягом останніх двох місяців,
– зазначили під публікацією.

Цікаво, що автором фотографії є принц Вільям. Це перше офіційне фото принцеси Уельської у 2024 році.

Цікаво, що провідні інформагенції відкликали цю світлину через цифрову маніпуляцію. Представники Reuters, AFP і Associated Press помітили неточність лівої руки принцеси Уельської. Вони повідомили підписникам, що фото не можна використовувати через те, що знімок начебто зазнав маніпуляції з боку джерела.

Наразі Кенсінгтонський палац ніяк не прокоментував ситуацію, а в мережі ширяться чутки про те, що світлину згенерував штучний інтелект. Тоді як інформаційні агенції обіцяють, що не використовуватимуть такі світлини. Наприклад, Associated Press використовують лише ті фото, які зазнавали незначних правок.

Що відомо про стан здоров'я Кейт Міддлтон