Раніше в Кенсингтонському палаці, повідомили, що Її Високість чекає тривала реабілітація. Так, відомо, що лише в клініці Кетрін проведе близько двох тижнів. Після цього вона продовжить відновлення вдома.

Не пропустіть Чарльза III госпіталізували до лікарні в Лондоні

Самопочуття Кейт Мідлтон

Джерела, близькі до королівської сім'ї, стверджують, що принцеса Уельська перебуває під наглядом компетентних спеціалістів. Зазначається, що вона отримує достатньо турботи та уваги. Швидше одужати, принцесі допомагають сильні фахівці. Однак, потрібен час, щоб відновитися.

Це справді звучить серйозно, враховуючи, скільки часу це триває. Але вона в надійних руках, вдома у неї буде багато турботи й підтримки, і вона здорова молода жінка. Вона прийде в норму. Фізіотерапевти приголомшливі, вони допомагають відновитися і встати на ноги. Після операції на черевній порожнині потрібно багато терпіння, і спочатку це трохи лякає,
– зазначили інсайдери.

Принц і принцеса Уельські в лікарні
Принц і принцеса Уельські в лікарні / Фото з інстаграму подружжя

Відомо, що Її Високість повернеться до своїх громадянських обов'язків лише після Великодня. Востаннє її бачили на публіці 25 грудня 2023 року під час різдвяної служби в Сандрінгемі. Вона була в елегантному темно-синьому светрі з високим горлом у поєднанні з синім пальтом Alexander McQueen.

Проблеми зі здоров'ям в інших членів королівської родини

  • Сара Йоркська, колишня дружина принца Ендрю, отримала тривожні новини: у неї виявили злоякісну меланому, що є ознакою раку шкіри. Примітно, що цей діагноз герцогині поставили лише через кілька місяців після того, як вона пройшла курс лікування раку грудей. Медики сподіваються на те, що меланому було виявлено на ранній стадії, а тому в Сари Йоркської не буде ускладнень.

  • Вранці 26 січня Чарльза III госпіталізували до приватної London Clinic для лікування збільшеної простати. Королева Камілла, яка була поруч з чоловіком, повідомила, що його стан залишається стабільним. Однак очікується, що Його Величність буде тимчасово відсутній на публічних виступах, оскільки він зосередиться на своєму відновленні та реабілітації.