Річ у тім, що днями принц Вільям відмовився брати участь у панахиді за своїм хрещеним батьком, покійним королем Греції Костянтином II, пославшись на особисту справу. Це рішення налякало громадськість, яка заговорила про погіршення стану здоров'я Кейт Міддлтон. Тепер представники королівської родини пояснили, як себе почуває принцеса Уельська.

Не пропустіть 8-річна принцеса Шарлотта стала найбагатшою дитиною у світі

У якому стані Кейт Міддлтон

В офіційній заяві Кенсінгтонського палацу було підтверджено, що Її Високість відновлюється після операції і її стан стабільно хороший.

Принцеса Уельська, яка відновлюється після операції на черевній порожнині, продовжує почуватися добре,
– поділилися представники королівської родини.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму принца та принцеси Уельських

Проблеми зі здоров'ям у принцеси Уельської

"Після операції на черевній порожнині потрібно багато терпіння, і спочатку це трохи лякає", – поділилися джерела, близькі до королівської родини.

  • Наразі очікується, що Кейт повернеться до виконання своїх громадянських обов'язків після Великодніх свят.
  • Цікаво, що 10 лютого вона разом з чоловіком і дітьми здійснила першу післяопераційну поїздку з Віндзору. Сім'я вирішила провести час у маєтку Сандрінгем у Норфолку, оскільки принц Джордж, принц Луї та принцеса Шарлотта мали в школі канікули.
  • Інсайдери підкреслили, що принцеса Уельська з нетерпінням чекала на зміну обстановки й дуже хотіла розслабитися.
  • Також відомо, що днями принц Вільям вперше з 2017 року завітав на церемонію BAFTA без Кейт Міддлтон. Це пов'язано з реабілітацією Її Високості.