Вони усміхалися й тримали одне одного за руку. Крім того, Володимир мило допоміг дружині зайняти своє місце у залі.

Не пропустіть "Міс Світу-2023": хто став переможницею престижного конкурсу краси

Який Олена та Володимир Зеленські мали вигляд

На церемонію нагородження перша леді та президент України прийшли, тримаючись за руки. Опинившись у залі, Володимир люб'язно допоміг коханій сісти поруч.

Для публічного заходу Олена Зеленська підібрала стильний чорний костюм, що складався з жакета-кімоно та спідниці міді. Крім того, вона акуратно зібрала волосся та додала до свого вбрання сережки й підвіску.

Водночас глава держави на Шевченківській премії з'явився у чорному світшоті та штанах в стилі мілітарі.

Як часто Олена та Володимир Зеленські зустрічаються

  • Перша леді зізналася, що через повномасштабне вторгнення "усе відбувається на паузі. Ні вихідних, ні відпочинку". Як наслідок, вони з чоловіком та дітьми разом збираються дуже рідко.
  • Так, через щільний графік президента сімейні зустрічі проходять лише раз на тиждень на кілька годин.
  • Крім того, Олена Зеленська поділилася, що їм з коханим вдвох також складно провести час, оскільки коли у неї з'являється вільна хвилина, Володимир зайнятий офіційними обов'язками, і навпаки.
  • Втім, перша леді з розумінням ставиться до цієї ситуації. Вона підкреслила, що їхній з чоловіком шлюб є міцним завдяки спільній підтримці одне одного.
  • Водночас нещодавно подружжя показалося разом у День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тоді Володимир та Олена відвідали меморіал, розташований біля Майдану Незалежності.