Музикант висловився щодо того, чи мають артисти йти воювати. Нещодавно про це також говорив Дзідзьо.

До теми Учасник Kalush Orchestra чесно сказав, чи зможе Україна перемогти на Євробаченні-2024

Тимофій Музичук висловився про мобілізацію

Учасник Kalush Orchestra вважає, що ті зірки, які активно допомагають в популяризації української культури та зборах коштів для війська, є більш ефективними в тилу, ніж на передовій.

Я думаю, що артисти, які приносять і роблять щось для перемоги, так як ми, наприклад, їздимо, популяризуємо українське і збираємо кошти на ЗСУ, принесуть більше користі, збираючи кошти і займаючись волонтерською діяльністю, а не будучи на фронті,
– зазначив Тимофій.

Що інші артисти казали про мобілізацію

  • Український співак Коля Сєрга переконаний, що долучатись до війська сьогодні дуже важливо, інакше "фронт просяде і вся наша країна перетвориться на Бучу".
  • Pianoбой вважає, що часто артисти можуть зробити більше для перемоги, беручи участь у гастролях, благодійних концертах та зборах коштів для Збройних Сил України.
  • Дзідзьо ж заявив, що у військо мають йти підготовлені люди, а ними мають керувати досвідчені військові. Водночас він вважає, що всі громадяни повинні відігравати активну роль у боротьбі з Росією. Тож, якщо все ж таки держава кличе воювати, то треба воювати.
  • Водночас виконавець Гарік Кричевський переконаний, що артистам мають видати "бронь", щоб вони безперешкодно продовжили виступати й в такий спосіб допомагати країні.