Ексклюзивно для 24 Каналу музикант розповів, що думає про мобілізацію в Україні. Крім того, він висловився про "факапи" працівників військкоматів.

Вас також може зацікавити Потужна медійна персона, – Сєрга неочікувано висловився про Лебігу, якого закликали піти в ТЦК

Коля Сєрга висловився про мобілізацію та роботу ТЦК

Артист підкреслив, що мобілізація сьогодні дуже важлива, інакше "фронт просяде і вся наша країна перетвориться на Бучу". Так, Коля виокремив два ключові моменти, що стосуються військових. По-перше, необхідно забезпечити наявність кваліфікованого персоналу. По-друге, люди повинні мати належну підготовку та мотивацію.

Вмотивованості тієї, яка була серед добровольців, фактично немає, люди не хочуть іти до війська. А війську потрібні люди. Мотивацією та вихованням надалі займаються і навчальний центр, і підрозділи, до яких безпосередньо потрапляють мобілізовані. Що ж стосується кількості особового складу, то такого потоку людей, який потрібен, немає. І, безумовно, це зона відповідальності не тільки ТЦК, а й інформаційної політики. Але факт залишається фактом: немає необхідної кількості особового складу, тож і задоволення роботою ТЦК повного немає,
– зазначив шоумен.

Сєрга також висловився про "факапи" ТЦК. Музикант вважає, що у мережі поширюють відео саме невдалих випадків роботи військкоматів, однак він переконаний, що не всі так працюють.

"Що ж стосується самих відео, то це очевидне зловживання службовим становищем. Але за кадром лишається те, як насправді працює ТЦК по всій країні в інший час, коли не знімають їхні зашквари", – додав артист.

Коля Сєрга
Коля Сєрга / Фото з інстаграму артиста

Крім того, Коля Сєрга поділився своєю думкою про повномасштабну війну загалом. Він зауважив, що кінцева мета росіян полягає в тому, щоб знищити Україну, тому нам потрібно старанно працювати над викоріненням окупантів з української землі.

"Дуже помилково вважати, що ми домовимося про щось і московити це спокійно приймуть. Нічого подібного: їхня мета – знищення України як самостійної країни, знищення і підкорення непідкорених. Тож вони будуть вирізати й нищити тих, хто не згоден із московитським режимом. Слід розуміти, що це було завжди й буде так надалі, бо приводу для зміни російської ментальності немає", – підсумував військовий.

Що інші зірки говорили про мобілізацію й методи ТЦК

  • Сергій Притула наголосив на важливості шанобливого ставлення до мобілізованих і вважає неправильним забирати чоловіків у громадських місцях, наприклад, посеред вулиці, і одразу наступного дня відправляти на військові навчання. Він підкреслив, що чоловіками потрібен час, щоб перед початком військової підготовки вирішити фінансові проблеми, сімейні та робочі питання.
  • Гарік Кричевський вважає, що військові мають воювати, а співаки – займатися творчістю, тим самим давати психологічну розрядку населенню. Тож виконавець би дав всім артистам бронь, щоб вони могли продовжувати виступати.
  • Тарас Тополя висловив невдоволення методами ТЦК, заявивши про необхідність зміни механізму їх роботи. Співак додав, що ентузіазм волонтерів, військових та цивільних українців зменшився, втім для перемоги України все одно потрібно поповнювати резерви війська.