Ексклюзивно для Show24 музикант поділився своїми думками щодо скандального треку Teresa & Maria. Крім того, переможець Євробачення-2022 припустив, чи зможуть українські виконавиці здобути перемогу на пісенному конкурсі цьогоріч.

До теми Ви всі глухі, – відомий режисер Залевський гнівно висловився про трек alyona alyona і Jerry Heil

Тимофій Музичук висловився про alyona alyona та Jerry Heil

Учасник Kalush Orchestra розповів, що, на його думку, Нацвідбір-2024 "був потужний" і всі конкурсанти виявились дуже сильними. Так, в трійку його фаворитів увійшли YAGODY, YAKTAK і alyona alyona з Jerry Heil.

Я був упевнений на 80%, що alyona alyona з Jerry Heil переможуть. Якесь таке було внутрішнє відчуття,
– зізнався музикант.

Сопілкар вважає, що конкурсний трек артисток дуже сильний. Він навіть зізнався, що додав його до свого плей-листа. Водночас Музичук підкреслив, що перемога співачок залежить від того, як вони виступлять і як будуть готуватися до самого Євробачення.

"Я думаю, вони представлять Україну дуже круто і виступлять сильно. Я, звісно, бажаю їм удачі, терпіння та наснаги, оскільки на Євробаченні потрібно дуже багато працювати та їхати туди тільки за перемогою", – додав виконавець.

alyona alyona та Jerry Heil перемогли на Нацвідборі-2024

  • Зворушливе виконання треку Teresa & Maria, де оспівується стійкість українських жінок під час війни, принесло виконавицям 21 бал від журі та глядачів.

alyona alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria: дивіться відео онлайн

  • Так, дует уклав контракт з "Суспільним мовленням", закріпивши за собою роль офіційних представників України на пісенному конкурсі.
  • Співачки виступлять у першому півфіналі 7 травня, а довгоочікуваний гранд-фінал відбудеться 11 травня.
  • Зазначимо, що наразі букмекери вважають, що Україна посяде перше місце на Євробаченні-2024. Водночас днями в alyona alyona & Jerry Heil з'явився серйозний конкурент. Це співак з Хорватії Baby Lasagna.