Він вважає, що у війську "усе має бути професійно". На його думку, не можна кидати дельфінів у пісок, а антилоп – у море.

Не пропустіть Королева Камілла вперше розповіла про самопочуття Чарльза ІІІ, у якого діагностували рак

Дзідзьо висловився про мобілізацію

Виконавець вважає, що воювати мають професійно навчені люди, які знають як це робити правильно. Так само ними мають керувати досвідчені військові.

Усе має бути професійно. Ми не дурна держава, яка може собі дозволити пхати людей куди-небудь. У нас мають бути професійні керівники та професійні люди, які розуміють, як це робити, як воювати. Не можна кидати дельфінів у пісок, а антилоп – у море. Це не про перемогу у війні,
– підкреслив артист.

Водночас співак додав, що поділяє думку Колі Сєрги про те, що всі повинні активно долучатися до боротьби з країною-терористкою: "Якщо держава кличе воювати, ми повинні воювати. І українська армія переможе тільки тоді, коли буде професійною. Має бути керівництво і кожен на своєму місці. Коли кожен буде на своєму місці, буде добре".

Відео Анни Олицької: дивіться онлайн

Що інші українські зірки-чоловіки говорять про мобілізацію

  • Коля Серга підкреслив надзвичайну важливість мобілізації в нинішніх умовах для всіх. Зокрема, для артистів та блогерів. Він вважає, що, якщо нею знехтувати, то це матиме погані наслідки для України.
  • Дмитро Шуров, відомий як Pianoбой, вважає, що артист, який бере участь у гастролях, благодійних концертах і зборі коштів для ЗСУ, може зробити ефективніший внесок у перемогу, ніж тоді, коли він на передовій.
  • Виконавець Гарік Кричевський запропонував дати відомим артистам "бронь", яка забезпечить їм можливість продовжувати свої виступи. На його думку, військові мають воювати, а співаки – створювати музику й підтримувати бойовий дух населення.