Водночас він переконаний, що робить все правильно. Блогер заявив, що на переїзд вплинув скандал через відпочинок родини на Мальдівах під час повномасштабного вторгнення.

Цікаво Схуднення, експерименти з образом: як змінилась Настя Каменських за 20 років кар'єри

Чому чоловік Тані Пренткович вирішив переїхати

Андрій зізнався, що ще рік тому він хотів жити лише в Україні, але після скандалу, пов'язаного з його поїздкою на Мальдіви, все змінилося

Цією новиною перекривалися корупційні скандали та ще "певні події",
– заявив інфлюенсер.

Крім того, на тлі резонансного відпочинку його рідним почали погрожувати, тож через побоювання за безпеку своєї сім'ї Гонковський прийняв рішення про переїзд.

Мабуть, одне з найскладніших рішень в моєму житті… Знаю, що воно не сподобається багатьом, але воно стосується тільки мене та моєї сім’ї,
– підкреслив чоловік Пренткович.

Блогер переконаний, що на цю мить переїзд є правильним вибором. Водночас він не уточнив куди саме планує переїхати з родиною.

Що цьому передувало

  • У січні в мережі з'явилася інформація про те, що Андрій Гонковський разом з дружиною Тетяною та дітьми відпочиває на Мальдівах.
  • З'ясувалося, що спочатку чоловік перетнув кордон як волонтер, але потім прийняв рішення поїхати на відпочинок з родиною.
  • Інфлюенсер пояснив, що поїздка була незапланованою. Річ у тім, що виступ Гонковського на благодійному заході в Польщі перенесли вже після того, як він був за кордоном.
  • Скориставшись нагодою, блогер вирішив приєднатися до сім'ї та відпочити на Мальдівах.
  • Тетяна Пренткович підтримала чоловіка, заявивши, що він не порушував жодних законів, виїжджаючи за кордон.
  • Водночас пізніше пара попросила вибачення перед громадськістю за своє "імпульсивне рішення".