Дії чоловіка викликали різну реакцію в мережі. Багато користувачів висловили своє несхвалення, посилаючись на несправедливість. Натомість інші люди переконані, що в цьому немає нічого поганого, наголошуючи, що блогер зрештою повернеться в Україну.

Важливо Російська ракета пошкодила розкішний будинок блогерки-мільйонниці: відео наслідків обстрілу

Хлопець Тані Пренткович виїхав на відпочинок за кордон

Нещодавно в різних соціальних мережах з'явилася фотографія, яка демонструє, що хлопець відомої блогерки-мільйонниці Тані Пренткович Андрій Гонковський нібито разом з нею відпочиває на Мальдівах.

Є доволі цікава інформація про Таню Пренткович. Вона з дітьми й з Аліною Френдій поїхала на Мальдіви. Все б ок. Але з ними був помічений і її хлопець, який виїхав як волонтер на благодійний захід до Польщі,
– повідомляють у мережі.

Фотодоказ надала дівчина, яка в той час була на тому ж острові. Вона сфотографувала, як Таня з дітьми та коханим проводили час у місцевому кафе. Зауважимо, що якість зображення досить низька, тому важко з абсолютною впевненістю встановити, чи зображений чоловік справді є Андрієм Гонковським. Водночас дівчина, яка сиділа біля хлопця, тату і зачіскою схожа на Пренткович.

Таня Пренткович з хлопцем на Мальдівах
Таня Пренткович з хлопцем на Мальдівах / Скриншот з відео у тіктоці

Чоловік же раніше в соцмережах розповідав, що відправився до Польщі, щоб провести благодійні заходи. Зокрема, один з них пройшов 23 січня. Андрій і зараз продовжує публікувати інстаграм-сторіс, де показує як він працює. Втім, у мережі користувачі переконані, що сім'я вже повернулась з відпочинку. За їхньою версією, блогери поїхали у відпустку раніше, ніж почали транслювати це в інстаграм.

Андрій Гонковський працює
Андрій Гонковський працює / Скриншот з інстаграму

Реакція мережі

У коментарях під відео у тіктоці прокотилася хвиля обурення. Користувачі стверджують, що нині лише заможні люди мають можливість виїхати на відпочинок, прикриваючись різними статусами. Тим часом ті, хто має менші статки, не можуть цього зробити й змушені воювати на передовій.

  • "Чому в нашій країні все настільки несправедливо";
  • "Як же бісять ці лицемірні недоблохери";
  • "Завжди була і буде несправедливість";
  • "Ох ці волонтери моцні. Один у Венецію свою дівку возить, а другий – на Мальдівах вигрівається";
  • "Є чоловіки, які теж би хотіли виїхати, але не дозволено, а от недоблогерам можна все".

Водночас залишаються й ті люди, які вважають, що всі мають право на відпочинок. До того ж Андрій нікуди не втікає, а все одно повернеться в Україну й буде допомагати армії.

  • "Так вони допомагають і повернуться, у чому проблема?";
  • "Більша частина так робить, чому цікаво претензії лише до блогерів…";
  • "Люди такі заздрісні… пара виїхала собі відпочити. В чому взагалі проблема? Вони допомагають, він волонтер. Вони 1000% зробили більше, ніж оці коментатори";
  • "А в чому проблема? Мають можливість. Особисто я б теж так зробила";
  • "Він допомагає армії. Яке вам діло взагалі хто куди їздить? Ви не відпочиваєте?".

Зазначимо, що під своїми дописами в інстаграмі Тетяна та Андрій закрили коментарі.


Скриншоти з інстаграму блогерів