На тлі скандалу з бойфрендом Таня Пренткович довго зберігала мовчання, хоч у мережі опублікували листування з нею, де її перша реакція на суспільну критику. Тепер блогерка опублікувала новий допис.

До слова Після викриття Гонковського: чоловік блогерки Аліни Френдій зізнався, чи відпочивав на Мальдівах

Таня Пренткович попросила вибачення за відпустку з чоловіком

Поїздку чоловіка на Мальдіви Таня Пренткович назвала "імпульсивним та необдуманим" рішенням і пояснила, чому вони вирішили це зробити.

Коли в нас, через зміщення дати події у Варшаві, з'явилась можливість провести тиждень разом з дітьми та сім'єю, ми нею скористалися… На жаль, ми не усвідомлювали наслідків цих дій. Ми повністю розуміємо, що зробили помилку та розуміємо масштаб проблеми! Морально ми вчинили неправильно щодо інших людей та сімей і щиро просимо за це вибачення,
– написала блогерка.


Таня Пренткович з бойфрендом / Фото з інстаграму блогерки

Таня Пренткович додала, що не хотіла б, аби їхній вчинок змусив погано думати про інших волонтерів та бізнеси, що суттєво допомагають країні та часто їздять за кордон.

"Наш вчинок – це лише наша відповідальність і ми ні в якому разі не бажали комусь нашкодити! Висновки зроблено! Ми робили та продовжуємо робити все, що від нас залежить для допомоги та підтримки нашої країни", – підсумувала інфлюенсерка.

В інстаграм-сторіз Таня Пренткович також перепросила за комунікацію з користувачкою Валерією, у якій вона посилається на інших чоловіків, які теж їздять за кордон.


Таня Пренткович про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Коротко про скандал, що відбувся

  • Таня Пренткович разом з дітьми та подругою Аліною Френдій певний час тому відправилась на відпочинок на Мальдіви. Днями у мережі з'явилося фото, на якому блогерку сфотографували з чоловіком Андрієм. Мережу збурило те, що він напередодні виїхав з країни як волонтер. Чоловік мав провести благодійний захід у Польщі, а у висновку опинився на Мальдівах.
  • Блогери певний час зберігали мовчання. Допоки Андрій Гонковський сам не вийшов на зв'язок – чоловік підтвердив, що на фото зображений він. Андрій розповів, що справді відпочивав з коханою кілька днів, а потім поїхав у Польщу. Бойфренд Пренткович додав, що, можливо, прийняв неправильне рішення.
  • Першу реакцію Тані на хейт опублікувала підписниця Валерія. У ній блогерка писала, що не обходила закон: вона летіла сама, а чоловік перетнув кордон на законних підставах. На її думку, кенселінгу вона не заслужила, адже нічого не вкрала, веде чесний бізнес і допомагає ЗСУ.