До того ж артистка нещодавно зізналася, який подарунок отримала її донька Софія на свій день народження. Тоді дівчинці подарували її перший велосипед.

Цікаво Вперше за довгий час: Тарас Тополя зворушив рідкісними фото з дружиною та дітьми

Як Могилевська привітала доньок з Великоднем

Співачка влаштувала дівчатам сюрприз. Вона купила для них повітряні кульки, які мали святкове оздоблення.

Наталія Могилевська готує подарунок для доньок
Наталія Могилевська готує подарунки для доньок / Скриншот з інстаграм-сторіс

Однак, на них не було зображення великодніх кроликів, тому Наталії довелося малювати їх самостійно. Результатом своєї роботи Могилевська похвалилася шанувальникам.

Лайфхак: коли не знайшли тематичні святкові кульки із зайчиком для дітей, тоді беремо ситуацію у свої руки та малюємо самі,
– поділилася артистка.

Артистка намалювала кроликів на кульках
Артистка намалювала кроликів на кульках / Скриншот з інстаграм-сторіс

Христове Воскресіння артистка святкувала у сімейному колі. Так, після підготовки подарунків донькам, Наталія поїхала до чоловіка та дівчат відзначати Великдень.

Як інші зірки святкували Великдень

  • Надя Дорофєєва відзначила Христове Воскресіння разом з чоловіком Мішею Кацуріним і його сином Іваном. Вона опублікувала світлину святкового стола, на якому стоять закуски та великодні паски.
  • Наталка Карпа цьогоріч вдома святкує Великдень разом з чоловіком, який служить у ЗСУ. Виконавиця опублікувала відео, на якому її родина у повному складі вітає шанувальників з Христовим Воскресінням.
  • Андрій Бєдняков святкує Воскресіння Христа в селищі в Івано-Франківській області, Верховина. Він поділився кадрами з церкви та привітав усіх прихильників з Великоднем.