У повідомленні Кенсінгтонського палацу йдеться, що Її високість вже повернулась додому. Зазначається, що вона почувається добре.

До теми Фізіотерапевти допомагають встати на ноги, – інсайдери розсекретили стан здоров'я Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон виписали з лікарні

Принц і принцеса Уельські подякували всій команді Лондонської лікарні. Особливу вдячність вони висловили медичному персоналу, який турбувався про Міддлтон. Також у королівському палаці зазначили, що вдячні усім людям за хороші слова в бік Кейт.

Принцеса Уельська повернулась додому у Віндзор, щоб продовжити її відновлення після операції. Вона йде на одужання. Сім'я Уельських продовжує висловлювати вдячність за добрі побажання, які ми отримали з усього світу,
– написали у палаці.

Прихильники королівської сім'ї дуже зраділи такій новині. Вони побажали принцесі якомога швидшого одужання та доброго самопочуття.

  • "Це чудова новина! Я дуже радий, що Її Королівська Високість повернулася вдома зі своєю родиною! Слава Богу. Бажаю їй якнайшвидшого одужання! Ми всі любимо тебе, Кетрін".
  • "Слава Господу, бажаю принцесі Уельській повного та швидкого одужання".
  • "Я дуже радий почути, що чарівна принцеса Кейт одужує та повернулася додому".
  • "Дуже радий чути, що у неї все добре. Ми всі сумуємо за нею, але найголовніше, щоб вона була здорова та щаслива. Вся наша любов родині Уельських".
  • "Принцеса Уельська така добра й турботлива людина, що вона буде дуже щаслива знову бути в оточенні своїх близьких. Я сподіваюся, що вона повністю одужає та що вона усвідомить, наскільки її люблять та поважають. Я бажаю їй всього найкращого. Ми всі будемо дуже раді знову побачити її сліпучу усмішку".

Хто ще з королівської родини має проблеми зі здоров'ям

  • У ексдружини принца Ендрю Сари Йоркської виявили ознаки раку шкіри. Йдеться про злоякісну меланому. Такий діагноз їй поставили через кілька місяців після того, як вона пройшла лікування раку грудей. Хворобу виявили на ранній стадії, тож є ймовірність, що Сара Йоркська швидко одужає.

  • Нещодавно Чарльза III госпіталізували до приватної лондонської кліінки, щоб лікувати збільшення простати. Дружина короля Камілла розповідала, що він почуває себе добре. Наразі Його Величність не буде виступати публічно, адже потребуватиме відновлення та реабілітації.