Нещодавно продюсерка поділилася, що наразі з Потапом немає нічого спільного, окрім сина Андрія. Тому, вона закликала журналістів не підписувати її як "ексдружину репера".

Цікаво Як ви за**али жерти одне одного, – MELOVIN звернувся до українців та поскаржився на маніпуляції

За словами Горової, найуспішнішими артистами, пісні яких мають найбільшу кількість прослуховувань, є Надя Дорофєєва та Klavdia Petrivna. Втім, деякі люди й не знали про співпрацю Ірини з інкогніто-співачкою.

Виявляється, контракт підписаний між лейблом співачки NEBO Music та продюсеркою. Він безпосередньо займається створенням пісень і музичного матеріалу, а Ірина з компанією Pomitni допомагає з дистрибуцією.

Ми їх партнери з погляду дистрибуції. І це нормально. Це послуга на ринку, яка існує для лейблів, щоб вони займалися створенням матеріалу як продюсерський центр, а ми їм допомагали дистрибувати якісну музику,
– запевнила продюсерка.

Також Горова зізналася, що є лейбли, співпрацю з якими вона не афішує. Продюсерка поділилася, що це звичайна практика.

Ірина Горова про найуспішніших артистів: дивіться відео онлайн

Коли Klavdia Petrivna вийде на сцену

  • 30 серпня відбудеться перший сольний концерт артистки у Палаці Спорту. Перші 1000 квитки розкупили за 22 хвилини. Ба більше, усі місця на виступ співачки були продані за дев’ять днів.
  • Шалений ажіотаж спричинив перегляд рішення команди виконавиці щодо потреби у другому концерті. Так, 31 серпня Klavdia Petrivna виступить ще раз. Локація – Палац Спорту.
  • Обидва концерти Klavdia Petrivna матимуть благодійний характер. В анонсах вказано, що частина коштів піде на потреби українських захисників і захисниць.
  • Цікаво, що артистка з’явилася на шоу Жені Яновича, але не фізично. Анонімна співачка створила джингл для українського розважального шоу. Тепер її голос звучатиме на початку кожного нового випуску "20:23"