Після першої появи артистки на публіці у мережі все активніше обговорюють, ким насправді є Klavdia Petrivna. Вже зовсім скоро ми дізнаємося, хто приховується за цим іменем.

До слова Klavdia Petrivna вперше вийшла на публіку: хто може ховатись під маскою загадкової артистки

Стартував продаж квитків на концерт Klavdia Petrivna

Поява на концерті Артема Пивоварова стала своєрідною репетицією для артистки перед першим сольним виступом для своїх шанувальників. 30 серпня цього року Klavdia Petrivna виступить у "Палаці спорту" в Києві. Вже стартував продаж квитків на концерт.

В анонсі до виступу мовиться про те, що співачка нарешті "готова розкрити всі карти".

Ціна квитків на концерт Klavdia Petrivna

  • Вартість стартує від 499 гривень, це місця останнього ряду секцій, позначених фіолетовим кольором. Водночас ціна квитків тут варіюється до 1049 гривень.
  • У блакитних секціях ціна від 1249 до 1749 гривень.
  • У малиновій сягає 7499 гривень.
  • У першій фан-зоні ціна складає 949 гривень, а в другій – 699 гривень.

Водночас через шалений ажіотаж треба вистояти в електронній черзі. Також зазначено, що перші 1000 квитків розпродали за 22 хвилини.

Концертний зал виступу Klavdia Petrivna

Концертний зал виступу Klavdia Petrivna / Скриншот з concert.ua

Клавдія Петрівна протягом року тримала свою особистість у секреті та нарешті готова розкрити всі карти. Хто вона?
– йдеться в анонсі концерту.

Стартував продаж квитків на концерт Klavdia Petrivna
Стартував продаж квитків на концерт Klavdia Petrivna / Скриншот з concert.ua

Що відомо про Klavdia Petrivna

  • Українська співачка, яка зберігає анонімність, набула швидкої популярності у липні 2023 року, через мережу тікток. Її пісні збирають мільйони прослуховувань на стримінгових сервісах. А на початку 2024 року трек "Знайди мене" очолив чарти українських радіостанцій.
  • Мережею ширяться теорії щодо справжнього імені виконавиці. Хтось вважає, що це спеціальний проєкт, а хтось впевнений – це дуже відома українська особистість.
  • Зокрема, у грудні 2023 року, зірковий оглядач Богдан Беспалов, посилаючись на інсайдерську інформацію, повідомив справжнє ім'я артистки – Соломія. За його словами, дівчині 18 років, вона з Львівщини та навчається у музичному коледжі.
  • Водночас деякі користувачі вважають, що за іменем інкогніто-співачки приховується Маша Кондратенко. Однак, співачка спростувала ці чутки.