Співачка Klavdia Petrivna вперше виступить сольно на великій сцені 30 серпня у Києві. Майже всі квитки на цей концерт розкупили за 9 днів.

Цікаво Артем Пивоваров чесно зізнався, чи бачив обличчя Klavdia Petrivna

Klavdia Petrivna анонсувала другий концерт

Через шалений ажіотаж та увагу до її імені артистка вирішила дати фанам ще один шанс. Та анонсувати другий сольний виступ, що також планує відбутися у київському "Палаці спорту" наступного дня – 31 серпня. Ціна квитка стартує від 1099 гривень.


Klavdia Petrivna виступить з ще одним концертом / Фото з інстаграм-сторіз

Водночас ще можна скористатися шансом та придбати останні квитки на перший ексклюзивний виступ 30 серпня.

Обидва концерти Klavdia Petrivna матимуть благодійний характер. В анонсах вказано, що частина коштів піде на потреби українських захисників та захисниць. Наразі більше деталей не повідомляють.

Перший концерт Klavdia Petrivna

  • Klavdia Petrivna не так давно вперше виступила на великій сцені. Це сталося на сольних концертах Артема Пивоварова, де вони представили пісню "Барабан".
  • Згодом артистка анонсувала дебютний сольний концерт у Києві на 30 серпня. 24 квітня о 14:00 стартував продаж квитків, вартість яких варіювалася від 500 до 7500 гривень. Через шалений ажіотаж багатьом довелося стояти в електронній черзі, перші 1000 квитків розпродали за 22 хвилини.