У квітні цього року в артистів вийшла спільна пісня "Барабан", яка заполонила музичні чарти України. Композиція є натхненною віршем "Барабан печалі", написаним поетом-футуристом Гео Шкурупієм, представником "розстріляного відродження"

Не пропустіть Не забуваю жити для когось одного, – Пивоваров уперше за довгий час прокоментував стосунки

Що розповів Пивоваров про Klavdia Petrivna

Артем поділився, що вже давно знайомий з артисткою. Ба більше, вона відвідала більшість концертів співака.

Все швидко відбулося, відбулася магія. Ми записали пісню, і я запропонував, щоб вона з'явилася вперше фізично на моєму концерті у Палаці спорту,
– зізнався виконавець.

Водночас Пивоваров розповів, як уявляв собі стиль музики та саму артистку до прослуховування її треків. Також він запевнив, що не варто судити Klavdia Petrivna за зовнішнім виглядом, оскільки дівчина – "доросла не по роках".

Артем Пивоваров про Klavdia Petrivna: дивіться відео онлайн

  • На великих сольних концертах Артема у Палаці спорту, які пройшли у квітні цього року, виконавець здивував глядачів. Під час виступу з новою піснею "Барабан" на сцену вийшла Klavdia Petrivna, яка виконала свою частину композиції. Це був перший живий виступ артистки.
  • Співаки запрем'єрили трек 25 квітня, який вийшов у рамках проєкту Пивоварова "Твої вірші, мої ноти". Для створення пісні Артем надихнувся віршем "Барабан печалі", написаним українським поетом-футуристом Гео Шкурупієм, представником "розстріляного відродження".
  • 16 травня український боксер Олександр Усик з'явився на пресконференції, присвяченій поєдинку з Тайсоном Ф'юрі, під пісню "Барабан".