Також артистка поділилася, що дуже хоче стати мамою. Втім, співачка має певний страх, який не дозволяє їй перестати хвилюватися за долю своєї майбутньої дитини.

Цікаво 20-річна акторка "Дивних див" вийшла заміж за сина Джона Бон Джові, – ЗМІ

Про що Огнєвіч найбільше шкодує

Злата зазначила, що протягом всього життя намагалася будувати музичну кар'єру, не фокусуючись на особистому. Так, у виконавиці з'являються думки про те, що варто було звертати увагу на чоловіків, які пропонували їй стосунки чи побачення. Наразі співачка сильно хоче поринути у сімейне життя, втім, вона поки немає такої можливості.

У мене своєї родини немає. Десь вже зараз з'являються такі думки, що це через те, що я поклала все своє життя і час на вівтар сцени. І ці сльози не якогось там нещастя чи жалості до себе, а це туга за тим часом, який вже не повернеш. Хочеться, щоб душа зігрілася, але поки що не може. А публіка й успіх – дуже короткочасна історія,
– поділилася Злата.

Водночас артистка підкреслила, що не треба повторювати її помилок. Злата запевнила, що краще тримати баланс між кар'єрою та стосунками.

Не повторюйте моїх помилок, не думайте лише про кар'єру і ці сходинки. Думайте про те, що буде вас зігрівати поза сценою – звичайне людське щастя,
– зізналася співачка.

Злата Огнєвіч про найбільшу помилку свого життя: дивіться відео онлайн

Останні новини про Злату Огнєвіч

  • Співачка зізналася, що дуже хоче стати мамою. Водночас виконавиця поділилася, що має страх народжувати дітей, оскільки втратила брата.
  • Артистка розповіла, як пережила розрив з Андрієм Задворним, переможцем шоу “Холостячка”, де головною героїнею була Злата. Вона викинула всі його подарунки та видалила листування. Втім наразі співачка відпустила ці стосунки.
  • Також виконавиця наголосила, що хоче народити від коханої людини. Однак, Огнєвіч не заперечує того факту, що може взяти малюка з дитячого будинку.