З'ясувалося, що то було крайнє кохання Злати. Водночас вона зізнається, що краще б все було сценарієм і вона тоді б не переживала тих труднощів, з якими стикнулася. Виконавиці після реаліті навіть довелося звернутися до психолога.

Не пропустіть Буду народжувати від коханого, – 38-річна Злата Огнєвіч неочікувано заговорила про дітей

Що Злата Огнєвіч розповіла про стосунки із Задворним

Виконавиця поділилася, що вже відпустила ці стосунки й пробачила Андрію. Втім, на початку їй було мега складно.

Я повикидала всі його подарунки й взагалі всі речі, які мене з ним пов'язували. У той самий вечір. Порозривала. Поплакала. Видалила всю переписку. За два дні знищила все,
– пригадала Злата.

Вона додала, що не вважає колишнього покидьком.

Він просто на той момент був невпевнений. Я не думаю, що він пішов тільки заради піару і тільки заради піару дійшов до фіналу, щоб бути обранцем, бо він бачив, що мені щиро подобається,
– пояснила зірка.

Що відомо про стосунки Огнєвіч та Задворного

  • Як зазначалося вище, пара почала зустрічатися після реаліті "Холостячка" і на початку все було добре, Злата та Андрій навіть жили разом, проте згодом їхні стосунки різко погіршилися.
  • Вже через 1,5 місяця після проєкту пара розійшлася. Ініціатором розриву виявився чоловік. Він заявив, що більше не кохає Злату.
  • Відомо, що згодом Задворний почав зустрічатися з 19-річною моделлю.
  • Водночас Злата Огнєвіч також поділилася, що хоче завести сім'ю. Зокрема, вона наголосила, що хоче народити дитину від коханого чоловіка.
  • Водночас співачка не поспішає із цим, адже вона готова чекати. Попри це, Огнєвіч заінтригувала, що ще рано говорити щось про її стосунки.
  • Виконавиця також додала, що думала над тим, щоб всиновити дитину. Так, вона хотіла б поговорити зі своєю половинкою, чи погодився б той мати дитину з дитячого будинку, а також завести, звісно ж, й свою.