За словами дівчат, вони серйозно підійшли до вибору костюмів. Водночас артисткам до вподоби думки людей, щодо ймовірного значення образів співачок.

Не пропустіть alyona alyona та Jerry Heil представлять Україну на Євробаченні-2024: текст і переклад пісні

Який символізм костюмів alyona alyona і Jerry Heil

Український дует поділився, що вага сценічних костюмів досить велика. Так, alyona alyona одягнула справжню кольчугу, а Jerry Heil – лати. Артистки свідомо обрали такі образи, оскільки хочуть на собі відчути цей символізм і пізніше його транслювати.

Jerry Heil зізналася, що її костюм був створений за образом Архангела Михаїла. Водночас співачці кажуть про її схожість з Прометеєм або Жанною Д'Арк, що дійсно захоплює виконавицю.

За референс мого костюма ми обирали зображення захисника Архангела Михаїла. Ми дивилися на його одяг, що він транслює. Хтось каже, що це Жана Д'Арк або Прометей, який несе людям вогонь. Мені подобаються всі варіанти. Це символ сильних дів, які на своїх сталевих плечах несуть цей світ,
– поділилася Jerry Heil.

Образ Jerry Heil
Образ Jerry Heil / Фото eurovіsion.tv

Символізм костюму Jerry Heil
Символізм костюму Jerry Heil | Фото eurovіsion.tv

Ба більше, alyona alyona розповіла, що сукня Яни є справді рваною та пошкодженою вогнем. Водночас кольчуга реперки важить три кілограми, а для її виготовлення використали 10 тисяч кілець.

У Яни сукня реально рвана і горіла. Мій кейп – у нього багатошарові плечі, щоб показати, що життя жінки зараз – воно важке, тернисте, сповнене таких штук, на які ти не очікуєш. І ти на своїх плечах мусиш нести купу всього, але ти встаєш, береш у руки меч і йдеш боротися,
– зізналася alyona alyona.

Багатошаровий образ alyona alyona
Багатошаровий образ alyona alyona / Фото eurovіsion.tv

Кольчуга alyona alyona
Кольчуга alyona alyona / Фото eurovіsion.tv

Що відомо про виступ alyona alyona і Jerry Heil

  • Виступ дівчат відбудеться 7 травня у першому півфіналі конкурсу Євробачення-2024. На сцену вони вийдуть п'ятими.
  • alyona alyona і Jerry Heil вже прибули до Мальме, де провели дві репетиції номера з піснею Тeresa & Maria. Водночас артистки зазначили, що треба внести декілька правок до виступу, а саме змінити довжину сукню Яни та потренуватися долати більше сходинок, ніж передбачалося.
  • Стало відомо, що номер українського дуету поставила Таню Муіньо – відома режисерка з Одеси, яка співпрацювала не лише з українськими, а й зі світовими зірками.
  • Ставки букмекерів оновилися після проведення дівчатами другої репетиції. Так, дуету вдалося піднятися у рейтингу до третього місця.