Підкреслимо, що учасник з Хорватії після виступу у першому півфіналі також піднявся у рейтингу ще вище. Його шанси на перемогу зараз більш як вдвічі перевищують ті, що є в його головних конкурентів.

Цікаво alyona alyona та Jerry Heil феєрично виступили у півфіналі Євробачення-2024: потужне відео

Ймовірність перемоги України на Євробаченні-2024

Першу ланку стабільно займає виконавець Baby Lasagna з піснею Rim Tim Tagi Dim. Його шанси на перемогу – 42%.

Друге місце неочікувано представниця Ізраїлю Еден Голан. Попри вороже ставлення з боку деяких учасників та єврофанів, після другого півфіналу її шанси різко зросли аж до 18%. Тож співак Nemo з треком The Code опустився до третього місця, хоч також був лідером. Станом на 11 травня шанси представника Швейцарії на перемогу становлять лише 15%.

Після потужного виступу у першому півфіналі alyona alyona та Jerry Heil піднялися на третю позицію, але шанси представниць України знову впали – дует опустився на шосту ланку. Українок випередили представники Франції Slimane з піснею Mon Amour та Ірландії Bambie Thug з треком Doomsday Blue.

Також у десятці лідерів є:

  • Нідерланди – 3%;
  • Італія – 2%;
  • Греція – 1%;
  • Фінляндія– 1%.

Важливо додати, що прогнози букмекерів можуть ще кардинально змінитися.

Прогнози букмекерів на Євробачення-2024
Прогнози букмекерів на Євробачення-2024 / Скриншот з сайту

З якою піснею Україна поїхала на Євробачення-2024

alyona alyona & Jerry Heil виступили з треком Teresa & Maria. В Україні до нього склалося різне ставлення. Деяким слухачам він до вподоби, а інші – взагалі його не сприймають. Причиною є те, що мати Тереза була неоднозначною особою в історії.

Також у композиції йдеться про силу українських жінок під час війни та про виклики, з якими доводиться зіштовхуватися. Співачки надихають своїм треком не закриватися в собі та сміливо рухатися вперед.