Цікаво, що днями про Віталія також висловився його друг і колега Павло Зібров. Він неочікувано розсекретив, чому Білоножко тривалий час не виходив на сцену.

Не пропустіть У Києві розпочалося прощання з Віталієм Білоножком: перші кадри з церемонії

Ольга Сумська з теплотою згадує про дружбу Віталія з її родиною. Вона зазначила, що Білоножко був дуже світлою людиною і підкреслила його гумор та вміння грайливо підколоти інших. Раптова смерть артиста стала для акторки дуже неочікуваною, адже, за її словами, Віталій був, як усім здавалося, в чудовій формі.

Ольга Сумська припустила, що підкосило Віталія Білоножка

Знаменитість зазначила, що в погляді артиста вона часом помічала смуток. На її думку, це через те, що він не отримав того визнання та можливостей, які відповідали його винятковому таланту.

Ми не знаємо всіх обставин, але інколи бачила тугу в його очах. Насамперед через те, що не мав затребуваності, якої вартий. Він прекрасний співак, якого могли б частіше запрошувати. Можливо, це підкосило. Візьміть будь-яку його пісню – так зворушливо може заспівати тільки Білоножко,
– підкреслила акторка.

Вона додала, що смерть співака залишила глибоку порожнечу у царині української музики.

"Я завжди дякувала за те, що маю честь бути першим слухачем. Знаєте, таких пісень зараз не вистачає. А ще більше нам бракуватиме самого Віталія Білоножка. Це велика втрата", – підсумувала артистка.

Що інші знаменитості говорили про Віталія Білоножка

  • Павло Зібров з жалем відреагував на смерть народного артиста, який був його близьким другом. Виконавець зазначив, що для нього це болюча втрата.

"Він був дуже добрим, уважним та надійним другом, а також гарним чоловіком, батьком та дідусем. Він був професіоналом від Бога", – написав Зібров.

  • Олена Мозгова відзначила, що її батько Микола Петрович любив артиста. Він вважав його талановитим та мужнім чоловіком. Знаменитість також підкреслила, що Білоножко був не тільки хорошою особистістю, але й професіоналом у своїй справі. За її словами, Віталій був ще й патріотом.
  • Юрко Юрченко також з сумом згадав Віталія Білоножка. Музикант зазначив, що співак справив глибокий вплив на розвиток його кар'єри. Крім того, він поділився, що артист завжди турбувався про нього і ставився як до рідного сина.

"Я був дуже худий і невпевнений в собі й він завжди жартував: "М'ясо їж". І навіть зараз, через багато років, постійно цікавився, чи я поїв м'яса, щоб зміг втримати автомат", – підкреслив виконавець.