Артист поділився, що вже покійний Віталій Білоножко мав глибокий вплив на початок його шляху в музичну сферу. Крім того, як розповів Юрченко, співак завжди піклувався про нього і ставився, як до рідного сина.

Вас також може зацікавити Павло Зібров розсекретив, чому Віталій Білоножко тривалий час не виходив на сцену

Юрко Юрченко з сумом згадав Віталія Білоножка

Музикант зазначив, що Білоножко мав значний вплив на розвиток його кар'єри.

Дякуючи йому і Миколі Петровичу Мозговому, я повірив у себе вже в такому далекому 1995 році на фестивалі ім. Володимира Івасюка, де Віталій Васильович був членом журі й переконав тоді усіх колег, щоб мені дали лауреата. Так почалась моя співоча кар'єра,
– пригадав Юрченко.

Він поділився, що артист завжди турбувався про нього і ставився наче до рідного сина.

"Я був дуже худий і невпевнений в собі й він завжди жартував: "М'ясо їж". І навіть зараз, через багато років, постійно цікавився, чи я поїв м'яса, щоб зміг втримати автомат… Ставився до мене, як до свого рідного сина", – підкреслив виконавець.

Співак також додав, що зіркове подружжя Віталія та Світлани Білоножків було для нього взірцем стосунків.

"Неймовірно красиві люди, що пронесли й зберегли свою любов через все життя. Для мене честь, що разом вони заспівали мою пісню "Танго забутих мрій", – зазначив Юрко Юрченко.

Насамкінець виконавець висловив захоплення Віталієм Білоножком.

"Справжній народний артист. Він вирізнявся з поміж інших дуже красивим і потужним голосом, статурою, природною інтелігентністю, людяністю, простотою і щирістю, не зважаючи на свій статус. Людина з добрим і великим серцем, що не витримало цього важкого тягара болі за свій народ. Мої співчуття Світлані та всій родині", – підсумував Юрій.

Віталій Білоножко помер

  • Народний артист України пішов з життя у віці 70 років у ніч на 9 січня.
  • За словами його дружини Світлани, причиною передчасної смерті співака стала зупинка серця.
  • Урочисте прощання з музикантом відбудеться в п'ятницю, 12 січня, в Національній філармонії в самому центрі Києва. З 11:30 до 14:00 охочі матимуть змогу попрощатися з виконавцем.