Зокрема, продюсерка пригадала, як про виконавця відгукувався її покійний батько. Також знаменитість підкреслила, що, на її думку, Україна втратила талановитого співака, людину і патріота.

Не пропустіть Павло Зібров розсекретив, чому Віталій Білоножко тривалий час не виходив на сцену

Олена Мозгова висловилась про Віталія Білоножка

Продюсерка зазначила, що її батько Микола Мозговий любив артиста. Він вважав його талановитим та мужнім чоловіком. Олена наголосила, що Віталій був чи не єдиним виконавцем свого покоління, який не відвернувся від її тата.

Тато його любив, казав, що він один з декількох з їх плеяди, хто мав голос, вроду, харизму, яйця і душу. Віталій єдиний з відомих артистів їх покоління, який не підписав листа за те, щоб тата позбавили всіх звань і нагород, після його інтерв'ю Дмитру Гордону, а також єдиний з артистів, які не відвернулись після всіх неприємностей і гонінь на тата,
– поділилася Мозгова.

Знаменитість також підкреслила, що Білоножко був не лише хорошою людиною й професіоналом своєї справи. За її словами, Віталій також сильно любив Батьківщину.

"Україна втратила талановитого співака, людину і патріота", – підсумувала продюсерка.

Віталій Білоножко помер

  • Співак відійшов у вічність 9 січня на 71-ому році життя.
  • Його дружина Світлана розповіла, що передчасна смерть артиста сталася внаслідок зупинки серця.
  • З метою вшанування пам'яті Віталія Білоножка у п'ятницю, 12 січня, у Національній філармонії у центрі Києва відбудеться церемонія прощання. Віддати шану співаку можна буде з 11:30 до 14:00.