Павло Зібров на особистій сторінці поділився спогадами про народного артиста. Він зізнався, що для нього це болюча втрата.

Зверніть увагу Народний артист та засновник "Мелодії двох сердець": що відомо про Віталія Білоножка

Павло Зібров відреагував на смерть Віталія Білоножка

Довго не міг зібратись з думками та словами, сльози душать кожен раз. Писати ці рядки для мене дуже важко. Не віриться, що його оксамитовий бас, тембр, якого не можливо сплутати з іншими голосами ми більше, на жаль, не почуємо наживо,
– поділився виконавець.


Павло Зібров з Віталієм Білоножком і родиною / Фото з інстаграму артиста

Павло Зібров розповів, що став другом родини Білоножків ще в середині 80-х років. Він разом з Віталієм об'їхав з концертами немало міст, країн та континентів. Часто артисти подорожували з гастролями в одному купе.

"Він був дуже добрим, уважним та надійним другом, а також гарним чоловіком, батьком та дідусем. Він був професіоналом від Бога, в репертуарі якого була й опера, світові шлягери, класика, українські народні та естрадні пісні. Сімейний фестиваль "Мелодія двох сердець" назавжди житиме в серцях українців. Світла тобі памʼять, любий друже!" – написав Павло Зібров.

Архівні фото Павла Зіброва з Віталієм Білоножком, колегами, родиною / Фото з інстаграму Павла Зіброва

Що відомо про втрату

  • Віталій Васильович Білоножко помер у віці 70 років. Його дружина повідомила, що причиною стала зупинка серця. Скоро повідомлять деталі прощання зі співаком.
  • Віталій Білоножко був відомим естрадним виконавцем, лауреатом багатьох премій та народним артистом України.
  • З 1995 року Віталій Білоножко виступав разом з дружиною Світланою. Через 4 роки подружжя заснувало регулярний Міжнародний фестиваль родинної творчості "Мелодія двох сердець", який був одним з найпопулярніших в країні.