Цікаво, що Павло та Марина були знайомі з виконавцем близько 40 років. Так, вони поділилися, коли востаннє бачились з Віталієм.

Важливо Помер Віталій Білоножко: названо дату й місце прощання з народним артистом

Павло і Марина Зіброви висловилися про Віталія Білоножка

Павло Миколайович розповів, що останнім часом Віталій майже не з'являвся на публіці. За словами співака, в цей час артист жив у своїй розкішній оселі, розташованій неподалік від Києва, з неймовірними краєвидами, власним ставком, де багато видів птахів, і чудовим садом.

"Гарний будинок, сад, птахи – і йому було комфортно. Та ще й цей клятий ковід! Павло ледве не помер від нього. Де підхопив? На концерті. Тому Віталіка можна було зрозуміти – він не хотів себе наражати. А коли закінчився ковід – і війна. Які виступи? Куди виходити? Та й шоубізнес зараз інший", – зазначила дружина Зіброва.

Жінка додала, що, ймовірно, повномасштабне вторгнення мало чималий вплив на Білоножка. До того ж, за її словами, як і багато людей його віку, Віталій боровся з хронічними хворобами.

Думаю, що по ньому сильно вдарила ця війна. Як і всі в його віці, мав хронічні захворювання. На жаль, така коротка доля. Пішла легенда,
– підсумувала Марина Зіброва.

Коли Павло Зібров востаннє бачився з Віталієм Білоножком

З'ясувалося, що остання зустріч артистів була ще до ковіду. Тоді подружжя Зібрових відзначало срібне весілля, а Віталій завітав до них в гості.

"Востаннє ми бачилися ще до пандемії. Коли ми з Маринкою святкували срібне весілля, він приходив. І співав, і чаркувався, і жартував – залишався до самого кінця. Було з пів сотні гостей, а він пішов чи не останнім", – пригадав виконавець.

Віталій Білоножко і Павло Зібров
Віталій Білоножко і Павло Зібров / Фото з інстаграму Зіброва

Смерть Віталія Білоножка

  • Народний артист помер в ніч проти 9 січня. Йому було 70 років.
  • Дружина Віталія Світлана розповіла, що причиною передчасної смерті співака стала зупинка серця.
  • Прощання з музикантом Віталієм Білоножком відбудеться у п'ятницю, 12 січня, у Національній філармонії в центрі Києва. Кожен, хто бажає віддати шану та попрощатися з артистом, зможе це зробити з 11:30 до 14:00