Тема мобілізації та оновлення даних активно обговорюється – медійні персони не виняток. Ведучий та інтерв'юер Слава Дьомін висловив свою думку.

Дивіться також Слава Дьомін натякнув на новий роман: фото з новою обраницею

Слава Дьомін зізнався, що вже намагався оновити дані у територіальному центрі комплектування, але наразі у цього не вийшло це зробити. Він згадав про Анатолія Анатоліча, який теж так і не зміг зробити необхідні документи через постійні черги.

Я кілька разів намагався оновити дані. В мене не вийшло, тому що великі черги. Тому я зараз чекаю, коли трошечки спадуть усі ці черги. Бо я просто не маю фізично часу стояти там по 3 – 4 години. Тому я чекаю, але я готовий, це закон,
– сказав ведучий.

Слава Дьомін чесно зізнався, що боїться мобілізації та війни. Однак він не ховатиметься, якщо доведеться брати у руки зброю.

"А який вихід? Ну, бояться всі, так, це чесно. Всі бояться смерті, всі бояться війни. Але якщо так станеться, ховатися або втікати за кордон не буду, це точно не про мене", – зауважив Дьомін.

Що кажуть зірки про мобілізацію та ТЦК

  • Спартак Суббота оновив дані та отримав військовий квиток ще до повномасштабної війни. Зараз він не планує цього робити, оскільки навчається на докторантурі. Спартак каже, що не боїться служби в ЗСУ, але боїться смерті.
  • Костянтин Грубич хвилюється за свого 27-річного сина Ярослава, якого можуть мобілізувати. Він переживає, адже вже втратив доньку. Ведучий зізнався, що краще пішов би на фронт сам, замість сина.
  • Женя Галич не розуміє людей, які хизуються статусом ухилянта. На його думку, це зрадники та порушники закону.