Останнім часом виконавиця тішить прихильників світлинами з дітьми. Так, нещодавно Наталія до Дня вишиванки показала фото з донькою, яку міцно обіймає.

Цікаво Джамала зворушила мережу фото новонародженого сина: рідкісні кадри Аліма

Могилевська опублікувала відео, на якому хоче роздати вісім кошенят, яких знайшли покинутими на вулицях Києва. Співачка постала у кадрі разом з тваринками в руках. Водночас на ролику видно коробку, в якій сиділи кошенята.

Згодом на відео з'являється 4-річна донька Наталії – Софія, яка теж прийшла подивитися на тваринок.

Донька Наталії Могилевської
Донька Наталії Могилевської / Скриншот з відео

Наприкінці відео Софія починає гладити кошенят. Дівчинка була вбрана у білу сукню з квітковим принтом.

Здається, я знову стала мамою. Хтось під супермаркетом залишив маленьких ось таких кошенят, ми зараз їх доглядаємо й шукаємо нових господарів,
– написала артистка.

Донька Могилевської біля кошенят
Донька Могилевської біля кошенят / Скриншот з відео

Що відомо про дітей Могилевської

  • На початку 2024 року Наталія вперше оголосила, що стала мамою. Два роки тому співачка разом із коханим чоловіком всиновила двох дівчаток.
  • Доньки артистки є сестрами, зараз їм по 12 та 4 роки. Старшу дівчинку звати Мішель, молодшу – Софія. Через складне дитинство їм довелося адаптуватися до нових умов життя.
  • Могилевська не показуватиме обличчя дівчат у соцмережах.
  • Співачка нещодавно розповіла про те, що довелось пережити її донькам до всиновлення. Мішель, виявляється, врятувала Софії життя.
  • Після двох років у сім'ї, доньки стали люблячими та розслабленими дітьми, чим Наталія дуже пишається та завжди наголошує, що любить їх незалежно від усього.