Надія опублікувала кадр з лікарні, де наразі перебуває її найрідніша людина. Прихильники ведучої вже відреагували на таку несподівану новину.

До слова Вперше за довгий час: Тарас Тополя зворушив рідкісними фото з дружиною та дітьми

Що сталося з мамою Матвєєвої

У своїх соцмережах Надія показала кадр з лікарняної палати, на якому можна побачити і її маму. Ведуча вирішила не розповідати подробиці щодо причини хірургічного втручання.

Втім, вона запевнила, що все з її мамою гаразд. Матвєєва висловила слова подяки лікарям та привітала українців з Христовим Воскресінням.

Зі сподіванням, що після операції найважче для мами у минулому. Вдячна хірургам, лікарям, медсестрам, санітаркам. Бути стійкими, щоб підтримати близьких, тих, хто потребує допомоги, – вимога, яка одночасно забирає сили та надає сил. З Великоднем! Христос воскрес,
– поділилася Надія.

Реакція мережі

Прихильники телеведучої побажали її мамі швидкого одужання. Водночас вони привітала Матвєєву з Великоднем у відповідь.

  • "Здоров'я вашій мамі і вам! Христос Воскрес!";
  • "Надія, бажаємо вашій матусі найшвидшого одужання! Хай Янголи охоронці оберігають вас та ваших рідних!";
  • "Надієчко, скорішого одужання мамі, а вам сил! Божого благословіння та захисту всій вашій родині! Христос Воскрес!";
  • "Божої Допомоги Мамі!".

Хто ще з зірок скаржився на стан здоров'я

  • Український шоумен Володимир Остапчук розповів, що у нього стався нервовий зрив. Швидка допомога відвезла його до лікарні, де згодом ведучого госпіталізували.
  • Акторка Катерина Молчанова зізналася, що на початку лютого в неї діагностували рак грудей. Через місяць їй зробили операцію та вирізали пухлину, груди зберегли. Тепер Катерина проходить місячний курс радіотерапії.
  • Дружина Віктора Павліка днями поділилася, що здоров'я її чоловіка знаходиться в критичному стані через вроджену ваду серця. Попри те, що раніше артист опирався хірургічному втручанню, тепер він погодився на операцію на серце.