Зірки останнім часом активно долучаються до військової служби. Так, нещодавно музикант і письменник Сергій Жадан вступив до Нацгвардії.

Цікаво Зірка "Голосу країни", який служить в ЗСУ, втретє став батьком: перше фото малюка

Мартин опублікував пост, де зазначив, що пройшов усі необхідні процедури для вступу на службу, зокрема ВЛК. Водночас він повідомив, що вже на наступному тижні поїде в навчальний центр. Письменник показав свої світлини, які зробив для документів. На кадрах він усміхнений постав у військовій формі.

Йду на контракт до ЗСУ. Всі документи готові, ВЛК пройшов, фотографії красиві зробив. На наступному тижні їду в навчальний центр,
– розповів Якуб.

Навесні 2023 року він презентував виставку "Живі "розстріляні"" у Житомирі. До роботи увійшло 15 зображень письменників "Розстріляного Відродження". Цікаво, що фото були згенеровані штучним інтелектом.

Також чоловік створив календар "Титани двадцятих" на 2024 рік із фотографіями авторів того періоду. Усі кошти від продажу йдуть на допомогу ЗСУ.

Хто з українських зірок нещодавно мобілізувався

  • Акторка Національного драмтеатру імені Лесі України, Марія Агапітова, вступила до лав ЗСУ. У 2022 році дівчині відмовили у службі, однак тепер їй вдалося долучитися до війська.
  • Лідер гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк наприкінці травня мобілізувався до ЗСУ. Це було ретельно обдумане рішення. Він почекав, коли підросте донька, щоб дружині було легше справлятись з дітьми.
  • Режисерка Олена Апчел протягом чотирьох років перебувала у Польщі. Однак, вона повернулася до України та вступила до Збройних Сил. Зірка наразі перебуває на військових навчаннях.