Зауважимо, що раніше мережею вже ходили чутки, що Жадан приєднається до складу українського війська. Водночас артист вперше сам це офіційно підтвердив.

Вас також може зацікавити Олександр Положинський розсекретив, чим займається на службі у ЗСУ

Він опублікував світлину у військовій формі та поділився, що долучився до лав 13 бригади НГУ "Хартія".

Проходжу вишкіл. Служу українському народу,
– зазначив артист.

Зауважимо, що раніше Тімоті Снайдер виступив проти мобілізації Сергія Жадана. На його думку, письменник мав би брати до рук Нобеля, а не зброю.

Мене засмучує, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати зону терору і наражає його та мільйони українців на небезпеку. Сергій працює над підтримкою солдатів з самого початку війни, а зараз записався в армію. Він має мужність робити це, тоді як ми не можемо надати допомогу,
– зазначав історик.

Хто ще з українських зірок нещодавно вступив у військо

  • Це зробила українська режисерка Олена Апчел. Наразі вона проходить навчання для набуття необхідних військових навичок.
  • Сергій Мартинюк, лідер гурту "Фіолет", 29 травня також долучився до Збройних сил України. Найближчим часом він проходитиме базовий військовий вишкіл.
  • Антон Мартинов, засновник видавництва "Лабораторія" та стартапу "Лібраріус", теж мобілізувався після отримання повістки. Він уже пройшов необхідні комісії та отримав документи, а бізнесом тимчасово опікуватимуться його дружина та батьки.
  • На захист України також став актор Юрій Феліпенко, приєднавшись до батальйону "Ахіллес" 92-ї окремої десантно-штурмової бригади.