2 тижні тому Макс Барських запропонував шанувальникам своєрідну угоду. Якщо вони знімуть у тіктоці та інстаграмі 10 тисяч відео під уривок його пісні, то він випустить повну версією. Співак сумнівався, чи справді цей трек має потенціал, чи варто відкласти його на полицю.

До слова Як Джейсон Стейтем, – Бадоєв розповів, як Макс Барських "дав ляпаса" всьому російському режиму

Макс Барських випустив новий трек

Челендж, який оголосив Макс Барських, тривав 2 тижні. Фани таки відзняли понад 10 тисяч роликів, тому артистові належало дотриматися угоди й самому. Тому він презентував і пісню, і кліп під назвою "В твоїх очах".

Одного разу між щільним концертним графіком мені вдалося знайти один день, аби провести його біля моря. Саме там я намацав необхідну емоцію для майбутньої пісні та кліпу. Я відчув статичне щастя, коли, не полишаючи берега, прожив день, мандруючи теплими спогадами під романтичну музичну історію,
– поділився Макс Барських.


Макс Барських / Фото з інстаграму Макса Барських

Співак розповів, що поділився фото з цього дня з Аланом Бадоєвим. Продюсера й режисера вразили ці світлини. А саме спокій та простота, що закарбувались на обличчі Барських.

"Ми вирішили оживити ці фото в один кадр, довжиною в пісню. Для мене велике задоволення працювати з Максом в рамках тривалого формату дії. Так я можу створити максимально об’ємний портрет артиста. Час просто тече навколо нього, але він бачить лише свою історію", – прокоментував нову роботу Алан Бадоєв.

Пісня "В твоїх очах" стане однією з перших нових треків співака, яку слухачі почують в рамках всеукраїнського туру "Зорепад. На біс".

Останні музичні новинки

  • Гурт "Бумбокс" презентував пісню "Фіртка", що була записана за два дні роботи у берлінській студії. Трек натхнений американським блюз-роком та кантрі. Андрій Хливнюк описав композицію як звичайну пісню про любов, яка водночас є найнезвичнішою в його репертуарі.
  • Володимир Дантес представив новий трек "Я залишусь молодим", на який його надихнули вірші Василя Стуса. Режисеркою стильного кліпу стала іменита Таня Муіньо.
  • У мережі віруситься пісня Міші Скорпіона і #МюсліUA – "За териконами". Це щемлива композиція про втрати, спогади з фронту. Вона нагадує про те, що війна значно ближче, ніж може здаватися.