Нова пісня гурту "Бумбокс" була записана за два дні роботи у берлінській студії Trixx. На руках у музикантів був лиш один куплет і шматок приспіву. На думку Андрія Хливнюка, це найбільш незвична композиція з його репертуару.

Дивіться також Тоді й зараз: як змінився Андрій Хливнюк за 20 років музичної кар'єри

Нова пісня гурту "Бумбокс"

Пісня "Фіртка" починається з кантрі, а пізніше звучання змінюється потужним блюз-роком. Гітарист гурту поділився, що радий тому, що американський стиль тепер є в музиці "Бумбоксу".

"Фіртка" – пісня без будь-якого підтексту, просто пісня про любов, з янголами, чортами, блюзом і фанком,
– описав хіт Андрій Хливнюк.

Побратим Андрія Хливнюка по підрозділу Патрульної поліції "Софія" виступив композитором та другим гітаристом у створенні треку. Окрім того, йому вдалося зняти кліп на "Фіртку" в проміжках між бойовою роботою і гастролями.

"Неймовірне відчуття – ми ставимо світло, я працюю за камерою, всі навколо сміються… Потім затемнення і ми виписуємо штрафи окупантам", – поділився Стас Гуренко.

Як реагують фани

Шанувальники колективу та слухачі діляться першими враженнями після прослуховування пісні.

  • "Це інший вимір. Дорослий, чуттєвий драйв. Наче зустріч через роки. Старий, добрий "Бумбокс". Дякую за Вашу чудову та довгоочікувану роботу";
  • "25 років гурт "Бумбокс" просто розриває мою душу навпіл, а потім лікує, її вдихає повітря. Хливнюк чортів геній. Дякую. Люблю безмежно";
  • "5 хвилин кайфу! Не тік-токівські хвилинка, не три, а цілих 5 хвилин оргазму для вух. Дякую, що обрали цей формат для гурманів";
  • "Чудова зваблива пісня! Голос Андрія – мурахами по шкірі. Хочу миру та на концерт";
  • "Дуже потужно, фірмово і влучно! Це любов".

3 квітня гурт "Бумбокс" розпочнуть новий гастрольний тур – "North American Дронотур 2024". Цього дня вони зіграють перший концерт у Ванкувері. Усі кошти йтимуть на закупівлю спорядження і БПЛА для Сил Оборони України.