Алан Бадоєв почав працювати з Максом Барських з 2009 року. Тоді він зрозумів, що це дуже талановитий артист, у якого є можливості для подальшого розвитку. Водночас режисер не очікував, як Барських як уразлива людина поведеться після 24 лютого.

До слова Кумири перестають бути кумирами, – Бадоєв висловився про позицію Софії Ротару під час війни

Як Барських дав ляпаса Росії

Макс Барських – його в Росії не люблять, і люблять теж. Все що сталося з Максом, це ляпас всьому російському шоубізнесу, режиму. Ніхто не думав, що він так поведеться. Чесно кажучи, навіть я не думав. Він записав перше відеозвернення, коли я спав. Це було його внутрішнє. Людина, яка не веде в принципі соціальні мережі,
– поділився Алан Бадоєв.

Продюсер розповів, що за два роки повномасштабного вторгнення росіяни крадуть пісні Макса Барських, переробляють його слова чи музику. Все тому, що у перші тижні співак видалив треки з російських майданчиків.

"Війна скинула всі маски. Виявився характер зі сталевими яйцями. Не було б Макса, не знаю, де б я був і куди б мене занесло. Він проявив себе як Джейсон Стейтем. Я ніколи в житті не думав, що цей субтильний двометровий хлопець може так жорстко і конкретно поводитися", – зауважив режисер.


Алан Бадоєв і Макс Барських / Фото з інстаграму Алана Бадоєва

Про кого Бадоєв висловився у новому інтерв'ю

  • Алан Бадоєв також висловився про колишню дружину Жанну, яка продовжує працювати для російського пропагандистського телебачення. Режисер каже, що не може дати конкретний коментар, бо і сам ще не спілкувався з нею щодо війни. Він не хоче починати цю розмову першим.
  • На думку Алана Бадоєва, артисти-зрадники не вірять у себе, а слухають лише вождя. Режисер вважає, що вони більше ніде непотрібні, крім Росії, і це найнеприємніше слово, яке він може застосувати щодо них.