Виконавиця неочікувано зникла з інформаційного простору. Однак, нещодавно вона опублікувала допис, де поділилася думками щодо чуток навколо її алкозалежності.

Цікаво Мені не подобаються пі*ари, – на відомого блогера Ніколаса Карму напали просто в центрі Львова

Lida Lee з'явилася на публіці

Зірковий оглядач Богдан Беспалов повідомив, що 18 травня артистка з'явилася на концерті співака Позитива, який проходив в Одесі. Поява Lida Lee на сцені разом з виконавцем неабияк здивувала публіку. Співаки виконали в дуеті пісню "Дим".

За словами гостей, які перебували на концерті, артистка сильно хвилювалася та під час виступу була в сонцезахисних окулярах.

Lida Lee хвилювалась, плутала слова пісні. Чомусь була в окулярах і намагалась не дивитись в зал. Склалося враження, що вона сама себе соромиться. Не дивлячись на це, глядачі досить тепло зустріли та підтримали співачку,
– розповіли глядачі концерту Беспалову.

Ба більше, тепер користувачі збентежені такою поведінкою співачки. Вони зазначають, що минула впевненість на сцені виконавиці – зникла.

Виступ Lida Lee на концерті Позитива: дивіться відео онлайн

Що відомо про чутки щодо алкозалежності Lida Lee

  • У квітні цього року зірковий оглядач Богдан Беспалов оприлюднив інформацію про те, що Lida Lee перебуває в реабілітаційному центрі боротьби з алкогольною залежністю. Він отримав відео з близького кола співачки.
  • Згодом Lida Lee відреагувала на чутки і зізналася, що такі новини – це "удар у спину". Втім, вона зазначила, що пізніше розповість про свій стан, але не зараз.
  • До того ж через кілька днів мережею поширили відео з виступом співачки в одному з кабаре. Стало зрозуміло, що виконавиця виходить на сцену, попри так звану "залежність".