Українська виконавиця Lida Lee (справжнє ім'я – Лідія Скорубська) близько на місяць зникла з інфопростору. 16 травня вона опублікувала короткий допис та інстаграм-сторіз.

До слова Оля Полякова чесно оцінила виступ alyona alyona та Jerry Heil на Євробаченні-2024

Lida Lee заявила про зраду близьких

У дописі Lida Lee зізналась, що у найбільш вразливий період життя її зрадили близькі люди. Вона написала, що переживала насмішки.

Я повністю втратила себе, коли він сказав, що ти зможеш все сама. Зрада близьких людей, насмішки, перешіптування. У найвразливіший момент вони казали: "Що з неї взяти, вона перероблений матеріал",
– заявила співачка.

В інстаграм-сторіз артистка розповіла, що зараз у неї не найпростіший період життя. У коментарях шанувальники підтримують Lida Lee та закликають її не опускати рук.

"Втома. Бездіяння. Неспроможність діяти – не горю, а згораю. Вирватись з емоційної прірви, здається, неможливо", – додала зірка.

Lida Lee вийшла на зв'язок вперше за місяць / Фото з інстаграму Lida Lee

Які чутки точилися навколо Lida Lee

  • Понад місяць тому блогер Богдан Беспалов поширив інформацію про те, що Lida Lee перебуває в реабілітаційному центрі боротьби з алкогольною залежністю. Він отримав відео з близького кола співачки. Ймовірно, Lida Lee розповіла про лікування у чаті з друзями, а хтось з них поширив кадри артистки.
  • Слідом Lida Lee зізналась, що для неї ці новини – це "удар у спину". Вона зауважила, що колись розповість про свій стан, але не зараз. Для неї цей період життя був найвразливішим.
  • Водночас через кілька днів мережею поширили відео з Lida Lee та її виступу в одному з кабаре. Стало зрозуміло, що співачка виходить на сцену попри так звану "залежність".