Деякі користувачі створили відеопародії на виконавицю, а інші намагаються розгадати таємницю особистості Klavdia Petrivna. Навіть домашні улюбленці блогерів приєдналися до цього тренду.

Не пропустіть Бачив, що мені подобається, – Огнєвіч вперше за довгий час висловилась про стосунки із Задворним

Які відео про Klavdia Petrivna вірусяться в тіктоці

Більшість роликів про те, що інконіто-виконавиця після свого перформансу у Києві заполонила їхні рекомендації. Блогери, своєю чергою, вирішили не відставати. Так, люди за допомогою різних підручних засобів намагаються повторити образ зірки – сукню-накидку насиченого червоного кольору, чорний конусоподібний капелюх, який додавав їй загадковості, відкидаючи тінь на обличчя, та навіть довгі нігті.

Укрпошта також долучилась до тренду.

Інші користувачі вирішили залучити своїх домашніх улюбленців. Вони виставляють ролики, де одягають тварин так, як Klavdia Petrivna і жартома "розкривають таємницю" співачки.

Що цікаво, всі ці відео набирають чимало переглядів та лайків. Так, на першому ролику з собакою вже понад 25 тисяч вподобайок.

Хто насправді може ховатися під маскою загадкової артистки

  • Шанувальники висували різні версії, серед яких Тіна Кароль, KOLA, Маша Кондратенко та Lely45.
  • Водночас переважає теорія, що справжньою Klavdia Petrivna є Соломія Опришко, молода співачка родом зі Львівщини.
  • До того, як стати відомою, вона публікувала на своїх сторінках у соціальних мережах відео з ОSTY, з яким Klavdia Petrivna має дуетні треки, а також демозаписи майбутніх пісень.
  • З усім тим, перспектива того, що Клавдія Петрівна розкриє свою справжню особистість, залишається незначною. Вочевидь, виконавиця налаштована підтримувати інтригу навколо своєї персони досить довго.