Люди припускають, що відео було зроблено за допомогою AI. Підкреслимо, що британський уряд вважає, що до поширення різних чуток про принцесу може бути причетна Росія, Китай та Іран.

Не пропустіть Козловський вперше став батьком: ім'я первістка та перші кадри Віталія з дитиною

Чому в мережі говорять, що відео Кейт Міддлтон є фейковим

Підозра виникла через зникнення обручки принцеси Уельської на записі. На кадрах видно, як її перстень зникає з пальця, а потім з'являється знову. Водночас це може бути всього-на-всього гра світла й розташування рук.

Користувачі також відзначили, що фон відео виглядає несправжнім, бо квіти та листя не рухаються.

До того ж цікавим є той факт, що Її Високість вже з'являлася у подібному вбранні на цьому ж місці у 2016 році. Однак на нещодавньому відео Кетрін постала в іншому светрі та з помітно довшим волоссям.

Що відомо про хворобу Кейт Міддлтон

  • У січні цього року Її Високість перенесла операцію на черевній порожнині, за якою наступив тривалий процес реабілітації, в результаті чого вона не з'являлася на публіці протягом двох місяців.
  • Спекуляції навколо відсутності Кейт призвели до появи в мережі різних теорій змови. Щоб відповісти на чутки, принцеса Уельська випустила відеозвернення, в якому розповіла про стан свого здоров'я і повідомила про рак.
  • Водночас вона залишається оптимістичною щодо одужання, оскільки проходить профілактичну хімієтерапію.
  • Очікується, що Кетрін повернеться до виконання своїх обов'язків після покращення стану.