До того ж Єфросиніна зазначила, що свідомо не видаляла суперечку повністю. Вона хоче, щоб на її каналі звучали реальні думки людей.

Цікаво Відома українська співачка відповіла на чутки про алкогольну залежність: "Ніж у спину"

Чи буде продовження сварки Соловій з Єфросиніною

Зірки були переконані, що зараз не варто зосереджуватися на суперечках, а краще задонатити. Тому, запропонували глядачам зібрати 1 мільйон гривень на реабілітацію поранених бійців 3 штурмової бригади в Авдіївці в обмін на повну версію їхньої сварки.

Христина Соловій поділилася результатом масштабного збору. Дівчата особисто побачилися з бійцями, щоб передати їм допомогу. Зірки подякували усім, хто долучився та зміг "перетворити суспільну дискусію на корисну та важливу справу". 500 тисяч гривень було переведено на відновлення захисників.

Так, як 1 мільйон зібрати не вдалося, продовження нашої з Марією розмови додумайте самі,
– лаконічно написала артистка.

У чому суть суперечки Єфросиніної з Соловій

  • Під час відвертої розмови Соловій заявила, що суспільство надто толерантно ставиться до артистів, які "розмивали кордони" між Україною та Росією. Ба більше, Христина вважає, що у них на руках кров наших людей. До таких знаменитостей Христина віднесла й Машу Єфросиніну.
  • У відповідь ведуча назвала Соловій лицеміркою й аутсайдеркою шоубізу.
  • На цьому моменті перервалася розмова й жінки перейшли до обговорення іншої теми. Підписники зірок почали жартувати, що готові "скинутися", якщо Маша й Христина покажуть завершення їхньої сварки. Власне, тому вони і вирішили конвертувати свою суперечку у збір.