Блогерка вже за декілька годин після проведення операції поділилася деталями її перебігу. Ба більше, Катерина опублікувала післяопераційні фото.

До слова Все це було востаннє, – Приходько про фатальну поїздку до Трускавця, де помер її менеджер

Що ж сталося з Репяховою

Бізнесвумен зізналася, що перенесла пластику та лікування ерозії шийки матки. Сама операція тривала майже дві години. Також блогерка зазначила важливість повного обстеження організму, зокрема жіночого здоров'я.

Операція тривала майже дві години, мама вже хвилювалася. У мене була пластика, а також лікування ерозії шийки матки. На кожні 15 тисяч ерозій – одна переростає в рак. Тому, дівчата, дбайте про себе та живіть своє найкраще життя,
– поділилася Катерина.

До того ж дружина Павліка порівняла ринопластику, яку вона робила рік тому, з операцією на шийці матки. Остання, за словами дівчини, минула значно легше. Однак, зараз дівчину турбує легке запаморочення.

Я вже майже відійшла від наркозу. Набагато легше, ніж після ринопластики. Хоча в голові ще паморочиться, але головне – є кава,
– залишається на позитиві Репяхова.

Катерина Реп'яхова після операції
Катерина Репяхова після операції / Скриншот з інстаграму блогерки

Дружина Віктора Павліка про операцію
Дружина Віктора Павліка про операцію / Скриншот з інстаграму бізнесвумен

Хто ще з зірок розповів про погіршення стану здоров'я

  • Українська блогерка Аніта Соловей нещодавно перенесла інсульт і частково втратила зір. Попри те, що дівчина не має шкідливих звичок і постійно перевірялася, вона досі не знає, що саме послугувало причиною для інсульту.
  • Хореограф Олена Шоптенко шокувала шанувальників серйозною травмою ніг. У неї порвалися дві зв'язки колінного суглоба з чотирьох. На жінку чекає операція, а потім двомісячна реабілітація.
  • Іванна, дружина Романа Сасанчина, повідомила про проблеми зі статевим здоров'ям. Дівчина підозрює про утворення кісти в її організмі. Водночас Іванна відчуває гострий сильний біль у ногах, що не дає їй нормально сидіти та лежати.
  • Надя Дорофєєва має проблеми з гормонами, тому відвертим знімком привернула увагу до важливості перевіряти своє здоров'я.