Вона підозрює, що має кісту, тож негайно звернулася до спеціалістів. Блогерка зауважила, що вже стикалася зі схожою проблемою.

До слова В Україні чи за кордоном: де зараз сестри з гурту Алібі, які вже стали мамами

Що саме турбує дружину Сасанчина

У своєму блозі Іванна повідомила хвилювання за своє жіноче здоров'я. За словами дівчини, у неї були підозри щодо повторного утворення кісти, з якою вона вже мала справу після народження доньки.

Йду на УЗД. Затримка вже місяць. У мене підозра, що знову кіста,
– поділилася блогерка.

Іванна Сасанчин про підозри щодо свого стану здоров'я / Скриншот з інстаграм-сторіс блогерки

Однак, після обстеження дружина Сасанчина більше не інформувала підписників подробицями свого стану. Крім того, Іванна зазначила, що її турбує ще гострий біль у ногах. Дівчині дуже важко лежати й сидіти, проте вона не розуміє причин погіршення стану здоров'я.

У мене останні декілька днів страшно ломить, крутить коліна й ноги. Дуже боляче. Спати неможливо, а ходити й сидіти – це найгірше. Не знаю, що то таке,
– додала Іванна.

Що відомо про стосунки блогерки з чоловіком

  • У грудні 2021 року Іванна та Роман одружилися.
  • Вже через місяць у них народилася донька Елізабет. Як зізналася пізніше жінка, вагітність виявилася доволі складною. Болючі перейми та постійна нудота були нестерпними. Лікарі, щоб убезпечити матір та дитину, вирішили зробити кесарів розтин.
  • Подружжя, як і всі, мало свою кризу у стосунках. Роман та Іванна якось заявили, що хочуть розлучитися. Втім, все налагодилося, і в січні 2023 року пара взяла шлюб у церкві.
  • Пізніше Роман з коханою зізналися про бажання відсвяткувати весілля після закінчення війни.