Українська співачка розповіла, що її поїздка у Трускавець разом з концертним директором була особливою. Дорога у місто була для Анастасії Приходько веселою й радісною.

Дивіться також 40 хвилин чекали на швидку, – Анастасія Приходько розповіла, чому її менеджер помер на концерті

Анастасія Приходько про поїздку в Трускавець

Перший раз вирішили їхати потягом, перший раз ми їхали окремо від Григорія, перший раз ми пересувались на його авто в Трускавці, перший раз ми мали їхати до дому самі… Виявилось все це було востаннє…
– зізналась Анастасія Приходько.

Артистка щемливо звернулась до покійного друга й назвала його найкращим у світі. Співачка додала, що продовжить та завершить усе те, що він розпочав.


Анастасія Приходько / Фото з інстаграму співачки

Що сталося на концерті артистки

  • 25 березня Анастасія Приходько виступила у Трускавці. Співачка повідомила, що на події відбулася велика трагедія, але не вдавалась у деталі. Лише у пресі писали про те, що помер менеджер артистки.
  • Смерть концертного менеджера підтвердив піарник Анастасії Приходько. У поліції згодом заявили, що тіло направили на експертизу.
  • 27 березня Григорія Красницького поховали. Анастасія Приходько розповіла, що концертна програма майже добігала кінця, як її концертному директору стало погано. Допомагати кинувся глядач, який виявився реаніматологом з Києва. Він зробив все можливе, поки 40 хвилин їхала швидка. Чоловік помер вже у кареті, причиною став інфаркт.