Танцівниця вже давно відчувала, що треба було зменшити шалений темп роботи. Зараз у неї просто немає вибору, щоб цього не зробити.

До слова Прекрасна людина, – Шоптенко зізналась, чи спілкувалася з ексчоловіком Дікусаром, який у ЗСУ

Що сталося з Оленою Шоптенко

Артистка розповіла, що через нещасний випадок у неї порвалися дві зв'язки колінного суглоба з чотирьох. На жінку чекає операція через кілька днів, після якої реабілітація триватиме 2 місяці. Ба більше, за відчуттями хореографині, у неї ніколи не було схожих травм.

Я не буду говорити, наскільки для мене важливі ноги і які у мене зараз відчуття, таких травм у мене не було ніколи. Проте всередині є впевненість, що через деякий час все буде, як раніше, тому що я, як мінімум, зроблю для цього все можливе,
– запевнила жінка.

Наступні 2 місяці Олена не буде проводити заняття та майстер-класи з танців через післяопераційну реабілітацію. Однак, Шоптенко сприймає ситуацію, як "можливість зробити те, на що ніколи не вистачало часу".

І черговий раз переконуюся, що найцінніше – це здоров’я і люди. Я безмежно вдячна близьким і друзям за підтримку, навіть просто слова здатні лікувати,
– написала Олена.

Наприкінці Олена також зазначила, що "слухати себе і своє тіло – це навичка, яку бажано набути якомога раніше, інакше бити буде по найболючішому".

Хто ще з українських зірок розповів про проблеми зі здоров'ям

  • Надя Дорофєєва відвертим знімком привернула увагу до важливості перевіряти своє здоров'я. Вона зізналась, що має проблеми з гормонами. Зірка раніше не усвідомлювала, що вони так сильно можуть впливати на стан здоров'я.
  • Українська блогерка Аніта Соловей нещодавно перенесла інсульт і частково втратила зір. Дівчина до цього не мала проблем зі здоров'ям, постійно перевірялася та не мала шкідливих звичок. Аніта досі не знає що послугувало причиною інсульту.
  • Іванна, дружина Романа Сасанчина, повідомила про проблеми зі статевим здоров'ям. Дівчина підозрює про утворення кісти в її організмі. Водночас Іванна відчуває гострий сильний біль у ногах, що не дає їй нормально сидіти та лежати.