Він підкреслив, що Велика Британія підтримує героїчну українську націю. Крім того, монарх поділився, що рішучість і сила нашого народу надихає його.

До теми Олена Зеленська зі щемом згадала про постраждалих від війни дітей у другі роковини вторгнення

Чарльз III висловився про війну в Україні

Його Величність зазначив, що українців увесь світ асоціює з героями, оскільки ми наполегливо захищаємо свою свободу перед обличчям жахливої російської агресії.

Король Великої Британії зауважив, що відчув це особисто на багатьох зустрічах, які мав з українцями з початку війни, від президента Зеленського та першої леді до новобранців, які тренуються у Сполученому Королівстві.

Рішучість і сила українського народу продовжує надихати, оскільки неспровокований напад на його землю, його життя та засоби існування вступає в третій, трагічний, рік… Моє серце з усіма постраждалими, коли я згадую про них у своїх думках і молитвах,
– підкреслив король.

У якому стані Чарльз ІІІ

  • На початку лютого Букінгемський палац повідомив про те, що в 75-річного монарха діагностували рак. Хворобу виявили під час нещодавньої операції. Король розпочав лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов'язки
  • Пізніше новину підтвердив прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, який заявив, що хворобу виявили на ранній стадії.
  • Цікаво, що нещодавно Його Величність зустрічався з політиком. Під час аудієнції Чарльз ІІІ розповів, що після звістки про хворобу він отримав чимало приємних повідомлень і листівок від британців, які розчулили його до сліз,
  • Король проходить лікування в Сандрінгемі. Водночас близько тижня тому він разом зі своєю дружиною Каміллою з'явився біля церкви Святої Марії Магдалини. Монарх взяв участь у дискусії з каноніком Полом Вільямсом і прогулявся приватним маєтком у Норфолку. Зазначається, що зараз Його Величність почувається добре.
  • Окрім цього, нещодавно Чарльза III відвідав його син принц Гаррі. Виявилося, що їхня розмова тривала всього 30 хвилин, щоб король зайвий раз не стресував. Цікаво, що Гаррі не хотів обговорювати з татом його хворобу у присутності мачухи, королеви Камілли.