Лише нещодавно у 75-річного монарха виявили збільшення простати. Після цього його прооперували й король навіть встиг повернутися додому після госпіталізації.

Вас також може зацікавити Штучна кома та ускладнення: іспанська журналістка обурила палац заявами про Кейт Міддлтон

У Чарльза ІІІ діагностували рак

Виявляється, під час нещодавньої операції лікарі виявили проблему, яка викликала у них занепокоєння. Подальші діагностичні тести вказали, що це форма раку.

Його Величність сьогодні розпочав лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов'язки. Впродовж цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційними документами, як зазвичай,
– повідомили в Букінгемському палаці.

На новину про хворобу короля відреагував у соцмережі Х британський прем'єр-міністр Ріші Сунак. Він сказав, що вся країна бажає королю якнайшвидшого одужання.

У мене немає жодних сумнівів, що він (король Чарльз III – 24 Канал) повністю одужає найближчим часом,
– заявив він.

Що відомо про стан здоров'я монарха

  • 26 січня короля Великої Британії госпіталізували до приватної London Clinic для лікування збільшеної простати.
  • Тоді медики, які спостерігали за станом здоров'я Чарльза ІІІ, заявили, що його симптоми не вказують на серйозні проблеми зі здоров'ям. Крім того, ймовірність розвитку у нього раку простати не була підвищеною.
  • Під час цієї госпіталізації монарха супроводжувала його дружина Камілла, яка запевнила громадськість, що самопочуття Чарльза III залишається стабільним.
  • У клініці Його Величність пробув лише три дні. Після цього король Чарльз III повернувся до Букінгемського палацу.