Блогерка-мільйонниця Юлія Верба спантеличила шанувальників, показавши фото на лікарняному ліжку. Виявилося, що її самопочуття різко погіршилося.

До слова Аристократично звучить, – блогерка Наталі Литвин розсекретила ім'я новонародженого сина

Юлія Верба опинилась під крапельницею

Зараз Юлія Верба перебуває у подорожі на круїзному лайнері. Однак вона страждає від сильної морської хвороби. Стан блогерки погіршився ще й через отруєння. Верба зізналась, що вперше їй довелось проводити день під крапельницею.

Однак Юлія Верба не засмучується, адже вона отримала знак верифікації акаунта в інстаграмі.

Сьогодні мав був феєричний день, бо інстаграм дав мені синю галочку. Я мріяла про це сім років! Щоправда, така новина збіглась з жахливим отруєнням і морською хворобою на круїзному лайнері, що я аж вперше в житті прийшла капатись. Бо було відчуття, ніби відкидаю копита. Але я все одно мегащаслива,
– поділилась блогерка.


Юлія Верба / Фото з інстаграму блогерки

Про здоров'я інших українських зірок

  • Зірка "МастерШеф" Тетяна Літвінова перенесла складну операцію з видалення новоутворення. Аналізи підтвердили, що пухлина була доброякісною. Невідомо, чи повернеться загроза онкології знову.
  • Ксенія Мішина захворіла на COVID-19. Для неї це не новина, бо акторка хворіє практично щозими. На щастя, в неї нема серйозних симптомів, однак зірці важко сидіти та стояти.
  • Дизайнер Олексій Залевський зізнався про важкий діагноз – некроз кісток. Це захворювання, яке руйнує кісткову тканину та порушує функцію суглобів. Режисеру слід терміново провести дві операції на стегнах.