Український дизайнер та режисер дав відверте інтерв'ю, де розповів про особисте життя, пошук роботи тощо. Однак про хворобу він зізнався лише після запису, коли вимкнулися камери.

До слова Мучуся вже пів року, – 29-річна дружина Віктора Павліка заявила про проблеми зі здоров'ям

В Олексія Залевського некроз кісток

Олексій Залевський шокував, що лікарі діагностували йому некроз кісток. Це хвороба, при якій кісткові тканини руйнуються, а уражені суглоби перестають функціонувати як раніше.

Дизайнеру необхідно зробити дві термінові операції на стегнах. В іншому випадку він може залишитися на все життя прикутим до ліжка.

Я б не хотів спекулювати на цій темі, зараз багато військових, яким також потрібна допомога. Тому і не хотів говорити про це публічно,
– зізнався Олексій Залевський.

Утім, команда проєкту "Наодинці" вирішила таки висвітлити хворобу дизайнера та допомогти йому. Олексій Залевський повідомив, що на операцію йому потрібно 14 тисяч євро (понад 500 тисяч гривень) – саме таку суму озвучили лікарі. Таких грошей у нього зараз немає.

Хто такий Олексій Залевський

Олексій Залевський – відомий український дизайнер, режисер та художник. Він народився у Києва та здобув професію художника в Одеському училищі. У 1993 Олексій Залевський взяв участь у фестивалі "Артмода", після якого на світ з'явилась його перша колекція.

Олексій Залевський часто отримував нагороди та премії. З 1995 до 1998 року був креативним директором "Шварцкопф-Україна". У 1997 дизайнер вперше презентував свою колекцію на Українському тижні моди. З того часу його творіння регулярно бачили на UFW.