В інтерв'ю з Тетяною Літвіновою Слава Дьомін нагадав, що нещодавно вона перенесла хірургічне втручання. Кілька місяців тому відбулася ще одна операція.

До слова Кенсінгтонський палац зробив нову заяву про стан здоров'я Кейт Міддлтон

Тетяна Літвінова про своє здоров'я

Після операції ведуча та кулінарна експертка очікувала на результати гістології. Вони мали показати, чи є пухлина злоякісною, чи доброякісною. Виявилося, що це були доброякісні новоутворення. Невідомо, чи повернеться загроза онкології знову.

Одні лікарі кажуть, що це може призвести до змін клітин, а хтось каже, що ні. Я не знаю, кого слухати. Я знаю, що не хочу з цим жити й хочу це вирішити. Поки в мене є сили і час, я це робитиму. Я роблю вибір за своє життя,
– сказала Тетяна Літвінова.

За словами кулінарки, вона певний час налаштовувалась перед хірургічним втручанням. Та зараз у неї немає страху через свій стан здоров'я. До всього вона намагається ставитись легко та подекуди з жартами.

Інтерв'ю з Тетяною Літвіновою: дивіться відео онлайн

Що було напередодні

Колишня суддя шоу "МастерШеф" Тетяна Літвінова кілька тижнів тому збентежила фанів фотографіями з лікарні. Через певний час вона вийшла на зв'язок та розповіла про операцію.

Ведуча тоді розсекретила, що їй довелося видалити деякі новоутворення. Вона близько 10 днів не виходила у світ, а згодом відновлювалась та поверталася до звичного стану.