Цього дня прямий ефір розпочався о 19:05. Його можна було переглянути одразу на кількох платформах: телеканалі "Суспільне Культура", у фейсбуці "Суспільне Євробачення", ютуб-каналі "Євробачення Україна", сайті eurovision.ua, мобільному застосунку suspilne.tv, застосунку Дія, інформує 24 Канал.

До теми Alyona Alyona та Jerry Heil перемогли у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024

Оголошення результатів Нацвідбору на Євробачення-2024: дивіться відео онлайн

3 лютого трансляція передшоу Нацвідбору розпочалася о 17:30, а вже з 18:00 одинадцятеро фіналістів наживо виступили у прямому ефірі, який, як з'ясувалося, записали завчасно. Артисти боролися за право представляти Україну на Євробаченні-2024, яке проведуть у шведському місті Мальме.

Членів журі вдруге обирали українці в застосунку Дія. Згідно з результатами голосування оцінювали виступи фіналістів Джамала, Андрій Данилко та Сергій Танчинець. А українці мали голосувати за своїх фаворитів у Дії, однак після початку голосування стався збій і голосування продовжили до 4 лютого.

Порядок виступу фіналістів Нацвідбору-2024

10 фіналістів обирало професійне журі за результатами прослуховувань, а одинадцятого учасника Нацвідбору вибрали українці через опитування в Дії. Отож, у прямому ефірі фіналісти виступили в такому порядку:

 1. YAKTAK – Lalala
 2. INGRET – Keeper
 3. NAZVA – Slavic English
 4. ANKA – "Палала"
 5. Drevo – Endless chain
 6. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
 7. MELOVIN – DREAMER
 8. SKYLERR – Time is running out
 9. Ziferblat – Place I Call Home
 10. YAGODY – Tsunamia
 11. NAHABA – GLASSS

Прямий ефір фіналу Нацвідбору на Євробачення-2024: дивіться відео онлайн